Ish-banori i ‘BBV’ rrëfeu historinë e tyre të dashurisë/ Ish-e dashura e Stresit duket bombë, ja fotoja që ‘çmendi’ fansat

Mediale Vip

Ish-banori i ‘BBV’ rrëfeu historinë e tyre të dashurisë/ Ish-e dashura e Stresit duket bombë, ja fotoja që ‘çmendi’ fansat

Më: 2 prill 2024 Në ora: 16:46
Stresi dhe Kejsi

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më e njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova ku dhe foli për historinë e tij.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Megjithatë, Kejsi po e jeton jetën e saj në shtetin kanadez, aty ku ka emigruar prej vitesh.

Në fotografitë e fundit që ka postuar në Instagram, ajo duket shumë provokative, ku ka ekspozuar edhe gjoksin.

Image
Kejsi

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat