Zarfi i zi, skualifikohen nga gara Ilnisa dhe Meritoni

Mediale Vip

Zarfi i zi, skualifikohen nga gara Ilnisa dhe Meritoni

Më: 2 prill 2024 Në ora: 23:17
Meritoni dhe Ilnisa

Debati që agravoi midis Eglës dhe Meritonit me Ilnisën ka sjellur tre penalizime nga vëllai i madh.

Ai vendosi që edhe çifti të skualifikohet nga loja.

Ajo që habiti shikuesit ishte që Meritoni dhe Ilnisa u panë në një dhomë të zezë.

Për këtë, Ledjoni paralajmëroi se diçka e pazakontë do të ndodh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat