E papritur! Ilnisa dhe Meritoni takohen me Eglën, çfarë do të ndodhë me ta

Mediale Vip

E papritur! Ilnisa dhe Meritoni takohen me Eglën, çfarë do të ndodhë me ta

Më: 2 prill 2024 Në ora: 23:48
Ilnisa, Meritoni dhe Egla

Ilnisa dhe Meritoni të cilët u përjashtuan nga gara, kanë një mundësi të dytë.

Ata u lajmëruan se nëse duan të vazhdojnë garën, do duhen të presin te Dhoma e Bardhë e Big Brother.

Kurse, publiku që do të marrë vendimin për ta nëse do kthehen apo jo në garë.

Teksa shkuan te Dhoma e Bardhë, ata janë takuar me Eglën, e cila po pret aty që prej 48 orësh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat