“Ishte gjest shumë seksual”/ Cili nga banorët e nervozoi Erjolën?

Mediale Vip

“Ishte gjest shumë seksual”/ Cili nga banorët e nervozoi Erjolën?

Më: 6 prill 2024 Në ora: 17:37
Erjola dhe Romeo

Nuk kanë fund debatet në shtëpinë e “BBV”. Sot, Erjola është shfaqur e revoltuar me Romeon, pasi sipas saj, ai ka bërë një veprim shumë seksual ndaj saj. Në një bisedë me Riken dhe Françeskën, ajo është shprehur se ishte gjest i tepërt, por treguar se çfarë ka ndodhur mes tyre.

Erjola: Vërtet jam beqare, por…

Françeska: Por ai është burrë i martuar. Po, por i martuar kur i intereson.

Erjola: Unë e kuptoj që kemi disa muaj të mbyllur, por ky nuk është veprim normal tani Rike Roçi.

Rike: Jo, jo nuk është normal, sepse ne kemi dhe dekolte të madhe, duket shumë. Unë do isha ofenduar shumë sepse ngjan shumë keq.

Erjola: Unë prandaj vesh bodey. Unë reagoj direkt kur diçka më vret. Gjest i shëmtuar, prandaj i them nuk je i matur.

Rike: Ndonjëherë e tepron, është kalama.

Françeska: Ndonjëherë?

Erjola: Ishte gjest shumë seksual se nuk di t’i vë emri ne duhur sepse nuk jam eksperte e fushës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat