Kourtney Kardashian pranon se pi qumësht gjiri kur nuk ndihet mirë

Mediale Vip

Kourtney Kardashian pranon se pi qumësht gjiri kur nuk ndihet mirë

Më: 11 prill 2024 Në ora: 20:26
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian postoi në ‘Instagram’ një fotografi ku shkruante: ‘Dikush piu qumësht gjiri sepse nuk ndihej mirë’, teksa bënte ‘Okay’ me gishtin e madh.

Postimi nxiti reagime të ndryshme nga ndjekësit, duke pyetur pse postoi fotografi të vetes duke pompuar qumështin e gjirit.

44-vjeçarja, e cila solli në jetë djalin Rocky në nëntor të vitit 2023, nuk është personi i vetëm që ka provuar qumështin e saj të gjirit.

Brody Jenner pranoi vitin e kaluar se përdori qumështin e gjirit në kafen e mëngjesit.

Alum Hills shpërndau një klip duke bërë kafe për vete dhe të fejuarën, Tia Blanco, me qumësht gjiri.

Në një video në ‘YouTube’, Brody zbuloi se i kishte mbaruar qumështi i bajames, por zbuloi se qumështi i gjirit ishte një alternativë e mahnitshme.

Serena Williams gjithashtu dhuroi qumështin e tepërt të gjirit që kishte për nënat dhe foshnjat në nevojë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat