Egla Ceno ofendon keq Liamin në “BBV”! Konkurrenti: Femër langaraqe je! Aktorja: Ky iu bëri thirrje grave shqiptare…

Mediale Vip

Egla Ceno ofendon keq Liamin në “BBV”! Konkurrenti: Femër langaraqe je! Aktorja: Ky iu bëri thirrje grave shqiptare…

Më: 11 prill 2024 Në ora: 23:19
Egla Ceno

Egla Ceno dhe Liam Osmani kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Aktorja i kërkoi banorit që mos të flasë më, duke e quajtur njeri të ulët, ndërsa ai e quajti konkurrenten gaforre.

“Më merr të keqen ti, langaraq”– i tha Egla, teksa Liami ia ktheu asaj me të njëjtën monedhë: “Ti langaraqe femër je”.

Mes debatit ka ndërhyrë Graciano, i cili e ka kritikuar banorin për komentet që ai iu jep femërave, duke i thënë që nëse ato e ngacmojnë mos t’iu kthejë përgjigje.

Pjesë nga debati:

Egla: Boll fole ti

Liami: Çfarë ke ti?

Egla: Njeri i ulët

Liami: Të foli njeri ty?

Egla: Shko dhe bëj ndonjë gjë me femrat

Liami: Po ik moj gocë, të kam thënë që je si gaforre

Egla: Më merr të keqen ti, langaraq

Liami: Ti langaraqe femër je

Graciano: Aman me këto epitetet edhe ti

Liami: Langaq tha edhe langaraqe femër

Graciano: Ti langaraq, ajo langaraqe femër ti tjetri

Liami: Çfarë ti them unë?

Graciano: Po ik dhe mos i kthe përgjigje

Egla: Dje më tha që duhet të më vijë turp që je femër. Për gjërat që nuk ka qenë prezent dhe ia kanë thënë të tjerët. Duhet të privohem nga priori që kam lindur femër. Iu bëri thirrje grave shqiptare dhe iu thë që duhet keni një turp mes jush, nuk duhet të jeni kështu

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat