Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ilnisa ka një mesazh për Meritonin

Mediale Vip

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ilnisa ka një mesazh për Meritonin

Më: 12 prill 2024 Në ora: 07:39
Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli

Ilnisa Agolli tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan:

Më mungon Meriton!

Të dua!

Image
Postimi i saj
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat