Sa qenka rritur, Getoar Selimi publikon foton e vajzës së tij

Mediale Vip

Sa qenka rritur, Getoar Selimi publikon foton e vajzës së tij

Më: 12 prill 2024 Në ora: 07:43
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca me vajzën e tyre

Rep-artisti i njohur Getoar Selimi është mjaftë aktiv në mediat sociale.

Ai ka publikuar një foto mjaftë të bukur të vajzës së tij Marget.

Teksa shihen një kec dhe Marget, reperi ishte shprehur “2 kecat”.

Image
Vajza e Getit

Kujtojmë se Marina dhe Geti janë një nga çiftet me të ndjekura të showbizit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat