A i futi në sherr Bardhin me Luizin? Ja si përgjigjet Sara

Mediale Vip

A i futi në sherr Bardhin me Luizin? Ja si përgjigjet Sara

Më: 12 prill 2024 Në ora: 08:43
Sara, Bardhi, Luiz

Sara Gjordeni që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’ po e shijon romancën e saj me Bardhin.

Kohës së fundit ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në ‘Instagram’, mes pyetjeve të shumta ishte edhe ajo “Je e lumtur qe fute në sherr Bardhin me Luizin?

E bërë pjesë të mashtrimit, s’kishte akses në intsa?”.

Ndërsa ajo ka zgjedhur të përgjigjet indirekt ku shprehet:

“Hahah ju me shkatërroni fare mua, ndonjë ditë do me bëni fajtore për ndryshimin e boshtit vertikal të planetit tok dhe rritjen e shpejtësive se rrotullimit këto vitet e fundit”.Kujtojmë se ndjekësit për shumë arsye të tjera qe kanë ndodhur me Bardhin e akuzuan Sarën.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat