“Keni bërë marrëveshje! Roza ia thotë “troç” Julit: Duket qartë… 4 finalistët sipas moderatores

Mediale Vip

“Keni bërë marrëveshje! Roza ia thotë “troç” Julit: Duket qartë… 4 finalistët sipas moderatores

Më: 12 prill 2024 Në ora: 11:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Roza Lati gjatë një bisede me Julian Dedën dhe Erjola Doçin, ka treguar se disa banorë kanë vendosur mes njëri-tjetrit se kush janë finalistët e “Big Brother VIP3”.

“Kush e ka vendosur këtë?” tha Juli i çuditur.

Ndërsa moderatorja u shpreh se kjo gjë është e dukshme nga mbarëvajtja e dinamikave në shtëpi dhe mënyra sesi Egla Ceno, Juli, Romeo Veshaj, dhe Heidi Baçi komunikojnë.

Aktori tha se të njëjtën fjali i ka thënë edhe Erjola Doçi, megjithëse sipas dy vajzave ato nuk kanë komunikuar me njëra-tjetrën në lidhje me këtë gjë.

Pas kësaj deklarate, Juli doli në konluzionin se e gjithë shtëpia ka të njëjtin mendim për banorët që do të shkojnë në finalen e “BBV”.

Pjesë nga biseda:

Roza: Duket ashiqare që keni vendosur me njëri-tjetrin ju se kush janë finalistët e kësaj shtëpie

Juli: Kush e ka vendosur këtë?

Roza: Kështu kuptohet nga mbarëvajtja e dinamikave të shtëpisë dhe se si komunikoni ju. Sikur ju e keni ndarë se kush janë finalistët e kësaj shtëpie, këtu fus Eglën, Romin, ty, Heidi futet se është me Romeon krahë për krahë.

Juli: Këtë më ka thënë edhe kjo (për Erjolën).  E paskeni bërë si bisedë?

Erjola: Jo

Roza: Me Riken e kam bërë si muhabet

Erjola: Unë se kam bërë këtë me Riken

Juli: Si e tha të njëjtën fjali kjo

Erjola: Për kokën time

Juli: Si i tha të njëjta fjalë kjo? Qenka shtëpia në sintoni të plotë ë!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat