Bes Kallaku prek fermerët: Njeriu nuk e kupton kurrë që ikin vitet

Mediale Vip

Bes Kallaku prek fermerët: Njeriu nuk e kupton kurrë që ikin vitet

Më: 13 prill 2024 Në ora: 10:31
Bes Kallaku

Në ‘Prime-n’ e mbrëmshëm në ‘Ferma VIP’, Bes Kallaku ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm, ku ka prekur dhe disa prej fermerëve me fjalët e thëna prej tij.

“Njeriu nuk e kupton kurrë që ikin vitet tek vetja e tij përveçse tek fëmija.

Të gjithë ne e kuptojmë që ikin vitet vetëm kur fëmijët tanë nga 1 bëhen 6 vjeç, pra kurrë ne nuk e kuptojmë që ikin vitet…”- shprehet Besi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Rikujtojmë që aktori është ndarë prej ish-bashkëshortes së tij, Xhensila Myrtezajt, ku konfirmimin e dha vetë ai gjatë një mbrëmje në ‘Ferma VIP’ dhe është baba i dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat