Rizza përgjigjet se sa i zgjat marrëdhënia seksuale

Mediale Vip

Rizza përgjigjet se sa i zgjat marrëdhënia seksuale

Më: 13 prill 2024 Në ora: 14:38
Rizza

Stilisti i njohur i flokëve, Rizza ka qenë protagonist i kësaj jave në rubrikën ikonë të Prives – “60 sekonda”.

A ka gënjyer ndonjëherë në intervista?

Kur planifikon të martohet?

Sa zgjat një marrëdhënie seksuale e tij në shtrat?

Këto dhe përgjigje të tjera interesante, i kuptoni përmes materialit të mëposhtëm të Prives:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat