Me tone të larta, agravon debati mes Eglës dhe Rikes: Ke nevojë për ekzorcizëm

Mediale Vip

Me tone të larta, agravon debati mes Eglës dhe Rikes: Ke nevojë për ekzorcizëm

Më: 13 prill 2024 Në ora: 18:33
Egla dhe Rike

Egla dhe Rike janë përfshirë ditën e sotme në një debat të ashpër me njëra-tjetrën, ku nuk kanë munguar as ofendimet.

Si fillim, Egla i ka thënë se Rikja është idiote, teksa kjo e fundit i është pëgjigjur duke ithënë se ka fjalor të pisët dhe ka nevojë për ekzorcizëm.

Egla: “Je një idiote dhe fjalë idiote meriton të dëgjosh.”

Rike: “Ti je idiote, ke një fjalor shumë shumë të pisët.”

Egla: “Hajde se po pres të më futesh. Ashtu e kam të pisët, mbyll veshët ti. Hajde mu fut pak.”

Rike: “Ke fjalor shumë të piët, ke nevojë për ekzorcizëm.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat