Morena: Mami, tani kuptova lotët e tu, trupin gjithmonë me shenja

Mediale Vip

Morena: Mami, tani kuptova lotët e tu, trupin gjithmonë me shenja

Më: 17 prill 2024 Në ora: 06:15
Morena Taraku

Morena Taraku ka reaguar sot për situatën e fundit në vendin tonë.

Vrasjet e vajzave, motrave dhe nënave tona prekën emocionalisht edhe Morenën.

Ajo ndër tjera shkruan : “ Mami , tani kuptova lotët e tu, trupin gjithmonë me shenja”.

Image
Morena Taraku/Instagram

Më lartë keni edhe postimin e plotë të Morenës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat