Në formë shakaje, Victoria thotë se e mësoi David Beckham gjithçka që ai di për futbollin

Mediale Vip

Në formë shakaje, Victoria thotë se e mësoi David Beckham gjithçka që ai di për futbollin

Më: 19 prill 2024 Në ora: 09:15
Victoria dhe David Beckham

Përmes një postimi në formë shakaje, Victoria Beckham tha se mësoi bashkëshortin David Beckham “gjithçka që ai di” për futbollin.

Kreatorja e njohur festoi ditëlindjen e saj të 50-të të mërkurën, derisa bashkëshorti ia uroi me disa fotografi të saj përmes Instagramit.

Ish-futbollisti publikoi një sërë imazhesh të tyre në ‘InstaStory’ dhe një imazh të Victoria-s kur ishte shumë e re dhe po pozonte me një top futbolli; aty nuk mungoi edhe dedikimi i Beckhamit për bashkëshorten e tij: E dija se gjithmonë e donte futbollin.

Victoria më pas ripostoi të njëjtën foto dhe tha se ajo ishte arsyeja pse David ka kaq shumë informacione për futbollin.

“Me sa duket unë e mësova Davidin gjithçka që ai di për lojën”, shkroi Victoria në formë shakaje në këtë postim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat