Roza Lati liston katër banorët më të fortë në BBVA

Mediale Vip

Roza Lati liston katër banorët më të fortë në BBVA

Më: 19 prill 2024 Në ora: 12:25
Roza Lati

Teksa qëndronin në oborr Juli së bashku me Rozën kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Ka qenë aktori Julian Deda i cili e ka pyetur moderatoren Roza Lati se cilët prej banorëve ajo shikon në finale.

Banorja u shpreh se Egla do të jetë një prej tyre edhe pse nuk e meriton sepse sipas Rozës ajo është një lojtare skandaloze, por skandali shet dhe për këtë arsye Roza e sheh Eglën në finale.

Më pas Roza ka dhënë dhe tre emra të tjerë duke përfshirë Romeon, Heidin dhe Erjolën duke përjashtuar këshu veten dhe Julin, kjo gjë e kërkuar prej këtij të fundit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat