Çfarë ndodhi gjatë natës mes Heidit dhe Romeos? Egla largohet nga shtrati

Mediale Vip

Çfarë ndodhi gjatë natës mes Heidit dhe Romeos? Egla largohet nga shtrati

Më: 19 prill 2024 Në ora: 12:38
Heidi dhe Romeo

Edhe pse në fillim u shfaqën të afërt, duket se miqësia mes Eglës, Romeos dhe Heidit është krisur.

Ata janë përfshirë në debate gjatë ditëve të fundit, teksa dhe mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e qetë.

Teksa ishin të shtirë në shtrat, Romeo dhe Heidi kanë qenë duke shkëmbyer puthje romantike me njëri-tjetrin.

Megjithatë, kjo ka acaruar Eglën, e cila është çuar nga shtrati i saj dhe ka dalë nga dhoma e gjumit.

Në këtë moment, Romeo e ka ironizuar duke thënë “po bën gati valixhet”, ndërsa Heidi është shfaqur e shqetësuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat