Reagimi i parë i Sara Gjordenit për komentin ndaj Kiara Titos

Mediale Vip

Reagimi i parë i Sara Gjordenit për komentin ndaj Kiara Titos

Më: 19 prill 2024 Në ora: 22:41
Sara Gjordeni dhe Kiara Tito

“Hundën dhe buzët. Unë tre ex-a, Kiara 13. Ec qarkullo!”- ishte ky komenti që para pak kohësh Sara Gjordeni ka bërë për ish-banoren e ‘BBV2’, Kiara Tito, ndërsa mbrëmjen e sotme e ftuar në ‘Cherry on Top’, Sara ka reaguar për komentin teksa tha:

“Ndjesë do të meritonte çdo njeri që do të ishte në vendin e saj, nuk e di.

A e dini pse? Sepse nuk ishte e iniciuar nga unë.

Nëse do të ishte e iniciuar nga unë, absolutisht do të isha shumë e prekur, por unë nuk kam asnjë gjë personale, nuk e mendoj fare dhe ndonjëherë ato krahasime më janë dukur pa sens por mendoj që ndjesë për atë koment do meritonte çdo grua që do të ishte në vendin e Kiarës!”- u shpreh Sara.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat