Incident gjatë performancës, pamjet kur këngëtarja shqiptare rrëzohet në mes të skenës

Mediale Vip

Incident gjatë performancës, pamjet kur këngëtarja shqiptare rrëzohet në mes të skenës

Më: 21 prill 2024 Në ora: 08:25
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka pësuar një incident gjatë performancës në skenën e festivalit “Coachella 2024”.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit, duket qartë teksa këngëtarja po performonte këngën e saj “In The Name Of Love”, i janë ngatërruar këmbët në shkallët afër orkestrës, duke u rrëzuar para një publiku të gjerë.

Megjithatë, pas incidentit ku duket se Bebe u lëndua, me një energji të paparë këngëtarja vazhdoi të performonte dhe të kërcente sikur mos të kishte ndodhur asgjë.

Ky veprim, u prit mjaft mirë nga fansat e saj, të cilët e komentuan pozitivisht Beben për përkushtimin e saj në muzikë dhe profesionalitetin e saj e këngëtares në skenë.

Ky nuk është rasti i parë që këngëtaret rrëzohen në skenë, pasi incidente të tilla ndodhin shpesh herë në performancat e artistëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat