“Me këtë zgërdhimjen ma jep të drejtën?”/ Çka po diskutojnë Heidi dhe Roza?

Mediale Vip

“Me këtë zgërdhimjen ma jep të drejtën?”/ Çka po diskutojnë Heidi dhe Roza?

Më: 21 prill 2024 Në ora: 10:37
Heidi dhe Roza

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme në shtëpi janë ndezur sërish debatet. Heidi vazhdon të jetë e zhgënjyer nga Roza për të cilën mendoi se kishte një mendim pozitiv dhe raport miqësor, pasi moderatorja u shpreh në dhomën e rrëfimit se ajo dhe Romeo nuk dinë asnjë gjë për njëri-tjetrin si çift dhe marrëdhënien e tyre e kanë në kuadër të lojës.

Roza është përpjekur t’i shpjegojë Heidit pas spektaklit se është mendimi i saj, ndërsa kjo e fundit i është përgjigjur ftohtë se ka të drejtë të komentojë. (lexo këtu)

Pjesë nga debati:

Heidi: Po të jap të drejtë të komentosh

Roza: Me këtë zgërdhimjen që po bën tani në fytyrë po më jep të drejtë me të vërtetë

Heidi: Unë mbaj përgjegjësi për çfarë të them. Kjo është logjika

Roza: Kjo është dhe këtë po të shpjegoja. Çfarë thashë si gjë?

Heidi: Asgjë.

Roza: Që ju nuk njihni njëri-tjetrin si çift, u e keni thënë dhe në “Prime”, që ju nuk njihni njëri-tjetrin. Të njëjtën fjali kam thënë dhe unë në dhomë të rrëfimit. Mbrapa kaloi ai klipi, ajo situata, çfarë është fallco këtu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat