Dijonisi prek me fjalët për nënën e tij të ndjerë

Mediale Vip

Dijonisi prek me fjalët për nënën e tij të ndjerë

Më: 22 prill 2024 Në ora: 08:11
Dijonisi

Dijonis Biba është një prej konkurrentëve më të preferuar të publikut i cili është pjesë e formatit ‘Ferma VIP’.

Pak kohë më parë Dijonisi ka ndarë me banorët një rrëfim prekës të jetës, për humbjen e nënës së tij.

Dy vite më parë Dijonisi humbi nënën dhe ditën e sotme ka biseduar përsëri lidhur me këtë çështje dhe me Rozana Radin.

Ai shprehet se ajo është në çdo moment në mendjen e tij dhe tregon se ka qenë gjithmonë pranë saj, më shumë emocionalisht sesa fizikisht pasi Dijonisi kohë më parë jetonte jashtë Shqipërisë.

Video:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tring TV (@tring_albania)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat