Debate në Ferma VIP, Xhesika: Nuk jam shoqja juaj!

Mediale Vip

Debate në Ferma VIP, Xhesika: Nuk jam shoqja juaj!

Më: 22 prill 2024 Në ora: 08:59
Dijonisi dhe Maraina

Një prej formateve, transmetimi i së cilit ka filluar së fundmi është dhe ‘Ferma VIP’ që ka rrëmbyer vëmendjen e një populli të gjerë.

Ky edicion do të mbahet mend gjatë për qetësinë dhe marrëdhënien e mirë që fermerët kanë me njëri-tjetrin.

Por ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet. Sikur mbrëmjen e djeshme ku Gloria, Baby G dhe Xhesika kanë patur një debat me njëra-tjetrën.

Ka qenë Xhesika e cila i është drejtuar fermereve duke i thënë: “Nuk jam shoqe me ju! Nuk kam nevojë fare.”

E ndërsa Gloria i është drejtuar e ‘revoltuar’ duke i thënë se ka qenë Xhesika e para që i është afruar dhe shprehet se nuk i intereson askush në atë shtëpi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat