Aktorja amerikane flet mbi ndikimin e sulmit seksual në jetën e saj

Mediale Vip

Aktorja amerikane flet mbi ndikimin e sulmit seksual në jetën e saj

Më: 22 prill 2024 Në ora: 14:46
Aktorja amerikane, Kerry Washington

Aktorja amerikane, Kerry Washington, ka bërë të ditur se sulmi i saj seksual që i kishte ndodhur ka ndikuar në jetën e saj.

47-vjeçarja, foli për sulmin në librin e saj të titulluar “Thicker Than Water”.

Ajo tha se sulmet i kishte pësuar kur ishte fëmijë dhe nuk e ka përmendur identitetin e të dyshuarit.

“Dhe një nga ato gjëra ishte se unë i kisha mbijetuar këtij sulmi seksual që po ndodhte natën,” vazhdoi ajo.

“Dhe pse ishte e rëndësishme për tregimin është për shkak të mënyrave që nuk e dija atë, nuk e dija se çfarë po ndodhte natën, por e dija që diçka po ndodhte.”

Kerry pohoi se sulmet ndodhën gjatë gjumit që ajo ndoqi si fëmijë në Bronx. Një nga djemtë në lagjen e saj dyshohet se e prekte dhe më pas e mohoi, shkruan People.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat