Luiz Ejlli dhe Ledri Vula ndezin spekulime për bashkëpunim, artistët shfaqen së bashku në një studio muzikore

Mediale Vip

Luiz Ejlli dhe Ledri Vula ndezin spekulime për bashkëpunim, artistët shfaqen së bashku në një studio muzikore

Më: 23 prill 2024 Në ora: 22:43
Luiz Ejlli dhe Ledri Vula

Dy emra të njohur të muzikës shqiptare, këngëtari Luiz Ejlli dhe reperi Ledri Vula, kanë ndezur kuriozitetin e fansave pasi kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa imazhe ku shfaqen së bashku brenda një studio muzikore.

Në videon e publikuar, duket se dyshja ka qenë në një sesion të përbashkët punues, dhe ky detaj ka nxitur spekulime nëse kjo është fillimi i një projekti të ri muzikor të përbashkët.

Duke marrë parasysh suksesin e tyre individual dhe popullaritetin e madh që kanë secili në skenën muzikore, kombinimi i potencialit të tyre artistik pritet të rezultojë në një krijimtari që do të kënaqë pritjet e larta të publikut.

Ndërkohë, është vërtetuar se Luiz Ejlli tashmë është pjesë e “SBS Music”, një e cila operon në Kosovë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat