Kush eliminohet të shtunën? Gjashtë banorë që shkuan mbrëmë në televotim

Mediale Vip

Kush eliminohet të shtunën? Gjashtë banorë që shkuan mbrëmë në televotim

Më: 24 prill 2024 Në ora: 07:04
Foto nga vendi i ngjarjes

Gjashtë banorë janë në televotim, që do të zgjasë deri të shtunën.

Në televotim, me votat e tyre (dy emra dy arsye) do të shkojnë Liam, Roza, Françeska, Heidi, Romeo dhe Erjola.

Njëri prej tyre do të lërë përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri, shumë pranë finales.

Ju mund të votoni me pyetjen ‘kë doni të shpëtoni’, nga Shqipëria me SMS 56666, Kosova 55099, Maqedonia e Veriut 144332, Zvicër 4636, Greqi 54534, Francë 71717 dhe nga Gjermania 82555. Po ashtu, ju mund të votoni online ose nga ‘My Vodafone App’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat