“Do të laj dhe do të marr në shtëpi”, video e Xhensilës duke puthur fëmijët rom bën xhiron e rrjetit

Mediale Vip

“Do të laj dhe do të marr në shtëpi”, video e Xhensilës duke puthur fëmijët rom bën xhiron e rrjetit

Më: 12 maj 2024 Në ora: 14:20
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara për momentin edhe për shkak të habisë që divorci i saj me Bes Kallakun krijoi në publik.

Por pavarësisht kësaj ajo duket shumë aktive dhe shumë e zënë me koncerte.

Së fundmi, një video e këngëtares para se të nis koncertin ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo shfaqet në makinë me dy fëmijë të komunitetit rom ku shfaqet duke puthur më të voglin dhe dëgjohet të thotë: Do të laj dhe do të marr të shtëpia ime.

“Në çdo moment që jam larg fëmijëve për shkak të punës ndihem bosh, e plot ndjesi faji. Por për aya e bëj çdo sakrificë e lodhje si çdo nënë. Zoti më solli këto 2 mrekulli fiks në momentin që isha përhumbur për të vegjlit e mi”, shkruan Xhensila.

Image
Foto: Instastory
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat