“Kristin e masakruan”, Roberti tregon çfarë ndodhi pas intervistës në 1994

Mediale Vip

“Kristin e masakruan”, Roberti tregon çfarë ndodhi pas intervistës në 1994

Më: 19 maj 2024 Në ora: 10:29
Flori dhe Roberti

Roberti teksa po bisedonte me Florin tregoi më shumë për jetën e tij në Greqi dhe arrestimin në shtetin fqinj.

Ai u shpreh se pasi dha intervistën në televizionin grek gjërat u bën të vështira për të.

Roberti tha se Kristi ishte 5 vjeç kur shkoi policia në shtëpi, por ai nuk ndodhej aty.

Siç tregoi, gjithashtu edhe gazetari shqiptar i BBC u dhunua, ku mori 62 fraktura në kokë.

 “Jam trajtuar shumë keq. Kristin e masakruan, ishte 5 vjeç. Ndërsa gazetarin e BBC-së i bën 62 fraktura në kokë. Unë nuk isha në shtëpi kur ndodhi kjo”, tregoi Roberti. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat