Flori ‘thumbon’ Ditean: Erdhe nga Aramerasi dhe dole qafë për qafë me Valerin

Mediale Vip

Flori ‘thumbon’ Ditean: Erdhe nga Aramerasi dhe dole qafë për qafë me Valerin

Më: 19 maj 2024 Në ora: 11:28
Fermerët

Flori dhe Xhesika “thumbuan” Ditean për shoqërinë e saj me Valerin.

Flori tha se pasi u kthye nga Arameras, ajo shëtiste e përqafuar me Valerin dhe për këtë arsye, e “zëvëndësoi”.

Fermeri me batuta u shpreh se ajo nuk është më “mbretëresha” e grupit.

Pjesë nga biseda:

Xhesika: Ti mos fol fare.

Flori: S’kam çfarë të flas.

Xhesika: Grumbulloheni aty pa pikë turpi dhe na bëni si të mirë para syve. Na tregoni edhe mbretëreshat dhe mbretërit. Hierarkit tuaja absurd, të bazuara me…

Ditea: Me trillime.

Flori: Unë kisha një arsye që ju mblodha. Isha duke shkarkuar një mbretëreshë dhe emërova një tjetër. Çfarë kupton ti Ditea? Ti erdhe nga Aramerasi dhe dole qafë për qafë me Valerin deri tek ura. Krijove aleanca të çuditshme që nuk na i kishin parë sytë ndonjëherë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat