Vendi ideal për të jetuar, Albano dhe Himena diskutojnë me njëri-tjetrin

Mediale Vip

Vendi ideal për të jetuar, Albano dhe Himena diskutojnë me njëri-tjetrin

Më: 19 maj 2024 Në ora: 11:37
Fermerët

Teksa po bisedonin së bashku, Himena pyeti Albanon se në cilin vend ai dëshiron të jetojë.

Albano tha se i pëlqen të jetojë në një vend të freskët, pasi nuk e duron dot vapën.

Gjithashtu edhe Himena ndau të njëjtin mendim me të, ku u shpreh se edhe ajo dëshiron të jetojë në një vend të qetë dhe të freskët.

Pjesë nga biseda:

Himena: Ku të pëlqen të jetosh?

Albano: Në një vend të ftohtë, ku të mos jetë kurrë vapë.

Himena: Ku?

Albano: Se di, vapën nuk e duroj dot. Le të jetë diell, por freskët.

Himena: Edhe unë, dua të jetoj në një vend të freskët dhe të qetë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat