Flori vijon ‘thumbimet’ ndaj Valerit: Nuk ta lë fitoren!

Mediale Vip

Flori vijon ‘thumbimet’ ndaj Valerit: Nuk ta lë fitoren!

Më: 19 maj 2024 Në ora: 12:32
Flori dhe Valeri

Valeri dhe Flori vijojnë “thumbimet” mes njëri-tjetrit në lidhje me sifdën që i pret të hënën.

Flori i tha Valerit se ai nuk fiton dot përballë tij, ndërsa ky i fundit iu përgjigj se nuk e ka synim humbjen.

Dyshja u përballen të premten, por sfida u anulua pasi ata u lënduan. Agai vendosi se sfida do të luhet sërish të hënën.

Pjesë nga biseda:

Flori: Do të fitosh ditën e hënë?

Valeri: Ditën e hënë dhe ditëve të tjera.

Flori: Po thua se do të fitosh?

Valeri: Pse si mendon se do ta lë? Unë mund të të lë shumë gjëra, por jo fitoren.

Flori: S’po e kuptoj? Ti mendon se do të fitosh ditën e hënë përballë meje?

Valeri: Unë me siguri futem. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat