Kaderi lajmërohet nga Stambolli, duket krejt ndryshe

Mediale Vip

Kaderi lajmërohet nga Stambolli, duket krejt ndryshe

Më: 19 maj 2024 Në ora: 22:25
Kaderi

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Kaderi ka udhëtuar drejt Turqisë për projekte të reja.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shprehet se “Qielli është i bardhë në anën time.

E veshur në të bardha dhe e rregulluar në çdo detaj mesa duket Kaderi po i shijon ditët në Stamboll.

Image
Kaderi

Se a do të shohim në fushën e aktrimit apo modelingut Kaderin mbetet për të parë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat