Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Mediale Vip

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Më: 20 maj 2024 Në ora: 13:55
Kendall Jenner

Kendall Jenner ka lënë pak në imagjinatën e 293 milionë ndjekësve të saj, duke shpërndarë një fotografi të mrekullueshme në llogarinë e saj në Instagram të dielën.

Modelja 28-vjeçare, e cila së fundmi u shfaq në një fushatë rroba banje për “FWRD” – doli ‘topless’ dhe tregoi një sasi të konsiderueshme të lëkurës teksa pozonte për një fotografi.

Flokët voluminoze brune të personalitetit të industrisë së modës ishin dhe i binin mbi supet dhe shpinën e saj, shkruan DailyMail.

Jenner kohët e fundit i bëri fansat të dyshonin, pasi filluan të përhapen thashethemet për një pajtim të mundshëm me ish të dashurin e saj, Bad Bunny.

Sipërmarrësi dhe këngëtarja 30-vjeçare u lidhën fillimisht pasi u panë teksa dilnin në Los Angeles në janar të vitit të kaluar. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat