Ana Kabashi mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini

Mediale Vip

Ana Kabashi mahnit me linjat trupore në fotografitë me bikini

Më: 22 maj 2024 Në ora: 18:01
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, ka shijuar disa ditë pushimi.

Me këtë rast, ajo nuk ka munguar me disa fotografi e video atraktive, ku ka vënë në pah linjat trupore.

E tillë është shfaqur edhe në fotografitë e reja, ndërkohë që shfaqet me një palë bikini ngjyrë rozë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

Dukjen e kompletoi me një kapelë të zezë Prada, çantë të bardhë dhe atlete të ngjashme.

“Më pëlqen të jem një shpirt i lirë, disa nuk e pëlqejnë këtë, por kjo jam unë”, ka shkruar ajo.

Të shumta qenë komplimentet që mori në sesionin e komenteve nga miqtë e fansat.

Ana veç tjerash është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat