Blerando, Ardi dhe Mirdoni do të vijnë me një projekt muzikor

Mediale Vip

Blerando, Ardi dhe Mirdoni do të vijnë me një projekt muzikor

Më: 22 maj 2024 Në ora: 18:05
Blerando, Ardi dhe Mirdoni

Shoubizit vendor pritet t’i bashkohet edhe një projekt i ri muzikor.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes ish-banorëve të BBVK2, Blerandos, Ardit dhe Mirdonit.

Këtë e bënë artistët të ditur me anë të një postimi në Instagram.

“A keni propozime për emrin e këngës?”, ka shkruar Blerando në postimin e tij, derisa shfaqen të tre artistët në ambientet e klipit të tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat