Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë detajesh "zbulon" ajo tek ndjekësit e saj

Mediale Vip

Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë detajesh "zbulon" ajo tek ndjekësit e saj

Më: 23 maj 2024 Në ora: 18:51
Arbana Osmani

Duket se Arbana Osmani do të jetë përsëri pjesë e ekranit ose të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohet dy postimet e bëra prej saj përpara pak orësh.

Si fillim, ajo ndau një postim ku shihet në një studio televizive bashkë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

“Duke xhiruar me më të mirin, Eduart Grishaj.

Image

Më pas ka ndarë një tjetër imazh teksa në prehër mban skaletën dhe dallohen këmbët e saj dhe të ftuarës përballë dhe në fund e ka përmbyllur me një fotografi teksa duket publiku.

Se ku do e shohim së shpejti kjo mbetet për t’u parë.

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat