Largohen ish-banorët/ Meritoni-Ilnisës: Edhe nesër do flesh vetëm

Mediale Vip

Largohen ish-banorët/ Meritoni-Ilnisës: Edhe nesër do flesh vetëm

Më: 23 maj 2024 Në ora: 23:58
Meritoni dhe Ilnisa

Pasi kaluan disa momente të bukura në shtëpinë e “BBV3” me rastin e ditëlindjes së Meritonit, ish-banorët u larguan nga ambientet e shtëpisë.

Teksa po përshëndeteshin nuk kishte si të mungonin puthje e përqafime mes çiftit Ilnisa dhe Meriton.

Ky i fundit, i ka “rikujtuar” Ilnisës që dhe ditën e nesërme do të flejë vetëm, më pas do të jenë të dy bashkë pas daljes së tij nga shtëpia.

Theksojmë që finalja e Big Brother do të mbahet më 25 maj (e shtunë).

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat