Strateg apo dinak? Valeri nuk rezervohet ndaj Albanos

Mediale Vip

Strateg apo dinak? Valeri nuk rezervohet ndaj Albanos

Më: 27 maj 2024 Në ora: 00:17
Fermerët

Sfida e re e Agait i ka vendosur fermerët përballë zgjedhjeve. Ata kanë në dispozicion nga 11 letra, në të cilat janë shkrojtur karakteristika të ndryshme, për të përcaktuar personalitetin e secilit prej tyre.

Valeri, në zgjedhjen e tij për Albanon kishte dy alternativa, dinak ose strateg.

Por në fund ai vendosi ta cilësoj si strateg, ndërsa shtoi se nuk aktori nuk kuptohet kur është i vërtetë e jur është në lojë.

“Jam midis dinakut dhe strategut, mendoj që je të dyja bashkë, por po të lë strategun. Çdo gjë që thua dhe çdo gjë që bën kundërshtojnë njëra-tjetrën dhe nuk e di sa je në lojë e sa në të vërtetë. Por po e quaj të gjithë si pjesë të strategjisë”, tha Valeri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat