Bes Kallaku flet për zërat se është në një romancë të re

Mediale Vip

Bes Kallaku flet për zërat se është në një romancë të re

Më: 28 maj 2024 Në ora: 14:18
Bes Kallaku

Bes Kallaku, prej dy ditësh ka qenë në qendër të spekulimeve se ka nisur një romancë të re me ish-konkurrenten e “Për’Puthen”, Çiljeta Kormuzi, zëra të cilat aktori i humorit i ka mohuar.

I pyetur nga Anabel për vërtetësinë e thashethemit, Besi u shpreh:

“Ajo është menaxherja e Mandit të Nishtullës. Kemi rastisur në koncert së bashku me Mandin dhe me të në Bruksel”.

Më tej, aktori i humorit shtoi:

“As nuk kam pikën e lidhjes me të! Më mbani larg këtyre lajmeve të stisura, ju lutem! Kam të tjera prioritete në jetë. Faleminderit”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat