Jul Deda publikon foton me të birin pas përfundimit të BBV: Me kishte marre malli për kampionin tim!

Mediale Vip

Jul Deda publikon foton me të birin pas përfundimit të BBV: Me kishte marre malli për kampionin tim!

Më: 28 maj 2024 Në ora: 14:23
Jul Deda dhe djali i tij

Aktori i humorit Jul Deda i është rikthyer jetës normale pas përfundimit të Big Brother Vip 3. Së fundmi, ai ka postuar një foto me të birin, Mateon.

Përmes një postimi në Instagram, ai shprehet se e kishte marrë shumë malli për kampionin e tij, ndërsa rikujton mesazhin që i biri i dha kur e takoi brenda shtëpisë vip.

“Si me tha? “Je tu i lon me fol shume ata!”

Me kishte marre malli per kampionin tim”, shkruan ai.

Kujtojmë se në finalen e Big Brother Vip 3, më 25 maj, Juli u rendit i dyti, ndërsa fituese u shpall aktorja Egla Ceno.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat