Xhensila Myrtezaj pas ndarjes me Bes Kallakun: Mbaje mend...

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj pas ndarjes me Bes Kallakun: Mbaje mend...

Më: 28 maj 2024 Në ora: 17:46
Xhensila Myrtezaj

Mesa duket po zhvillohet një “luftë e heshtur” mes Xhensila Myrtezaj dhe aktorit Bes Kallaku.

Pasi ky i fundit publikoi këngën “mosmirënjohja” të gjithë në rrjet e kanë cilësuar një mesazh për ndarjen nga këngëtarja.

Té shumtë kanë qenë ata që e kanë akuzuar këngëtaren si fajtore për prishjen e martesës disa vjeçare duke mbështetur Besin.

Dhe si për t’i hedhur më shumë benzinë zjarrit, kjo e fundit pas publikimit të poezisë “në mundsh” ka dhénë një tjetër përgjigje pikante.

Në një postim të fundit ajo shkruan: Mbaje mend e dashur, ti je një diamant dhe askush nuk mund të të thyejë!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat