Martohet Keisi, vajza e Sabianit i jep fund beqarisë?

Mediale Vip

Martohet Keisi, vajza e Sabianit i jep fund beqarisë?

Më: 28 maj 2024 Në ora: 18:03
Sabiani dhe Keisi

Modelja, Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, po I jep fund beqarisë.

Babë e bij, kanë postuar një foto në rrjetet sociale, ku Keisi shihet e veshur me fustan të nusërisë.

Po ashtu edhe përshkrimi I fotos ka qene me ‘’emoji’’, një nuse dhe një zemër të bardhë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

Nuk dihet ende nëse kjo është e vërtet pasi që Keisi, deri tani nuk ka bërë asgjë publike në lidhje me marrëdhëniet e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat