Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Mediale Vip

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Më: 29 maj 2024 Në ora: 06:39
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski shijoi një pushim me diell në Monako dhe ndau fotografi nga një ditë në plazh.

Aktorja e “Gone Girl”, 32 vjeçe, kishte veshur një bikini të vogël të printuar gjithandej me fotografi të ndryshme të grave të veshura me bikini dhe të brendshme, të cilat i bashkoi me një fund në të njëjtin print.

Nga larg, rroba banje dukej sikur ishte një printim i kuq, i bardhë dhe blu.

Image
Emily Ratajkowski

Autorja e “My Body” kishte veshur një kapelë të lezetshme të zezë, e cila i errësoi fytyrën e saj në disa fotografi.

EmRata – e cila mori pjesë në F1 në Miami javën e kaluar, e mbizotëroi postimin në mënyrën e saj të zakonshme minimaliste, duke shkruar: ‘monako!’ 

Image
Emily Ratajkowski
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat