Koncert madhështor në Deçan për nder të 25-vjetorit të Çlirimit

Mediale Vip

Koncert madhështor në Deçan për nder të 25-vjetorit të Çlirimit

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 16:22
Foto ilustrim

Ndër nder të 25-vjetorit të Çlirimit të Deçanit është organizuar një koncert madhështor ku do të përformojnë fytyra të njohura të showbizit shqiptar.

Ndër emrat të cilët do të këndojnë janë Luiz Ejlli, Gold Ag, Melinda Ademi si dhe fituesi i “BBVK2”, Lumbardh Salihu.

Ky koncert do të mbahet me 15 qershor nga ora 13:00.

“NËN PATRONATIN E KRYETARIT TË KOMUNËS SË DEÇANIT Z. BASHKIM RAMOSAJ, PËR NDER TË 25 VJETORIT TË ÇLIRIMIT TË DEÇANIT ORGANIZOHET MANIFESTIM I MADH FESTIV ME MOTON “25 VJET LIRI” – Faleminderit UÇK 

Ju mirëpresim!”, thuhet në publikim./Indeksonline/

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat