Arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po shesin shtëpinë e tyre

Mediale Vip

Arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po shesin shtëpinë e tyre

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 23:11
Jennifer Lopez, Ben Affleck

Sipas një raporti të ri, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck vendosën të shesin shtëpinë e tyre martesore mes thashethemeve për divorc.

Çifti ka qenë i pakënaqur me rezidencën prej 60 milionë dollarësh, 38,000 metra katrorë në Beverly Hills, Kaliforni, për një kohë të gjatë, raportoi 'People' të martën.

"Ben nuk e ka pëlqyer kurrë shtëpinë," tha një burim. "Është shumë larg nga fëmijët e tij."

Burimi tha gjithashtu se Lopez mendon se prona është "shumë e madhe për të".

Ata e blenë shtëpinë e madhe në maj 2023 për familjen e tyre.

Affleck ka tre fëmijë Violet, Seraphina dhe Samuel me ish-gruan e tij, Jennifer Garner, ndërsa J.Lo ka binjakët Max dhe Emme me ish-burrin e saj Marc Antoni.

Lajmet se çifti kishte nxjerrë në treg shtëpinë me 12 dhoma gjumi dhe 24 banjo u shfaqën të shtunën.

Dyshja ende nuk e kanë komentuar lajmin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat