Rike Roçi vë në siklet MC Kreshën: Më ke bërë bllok në Instagram

Mediale Vip

Rike Roçi vë në siklet MC Kreshën: Më ke bërë bllok në Instagram

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 11:25
MC Kresha dhe Rike Roçi

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, Rike Roçi vuri në siklet artistin MC Kresha gjatë emisionit “Top Arena”. Ajo ishte live nga vendi ku tifozët po ndiqnin ndeshjen Gjermani-Skoci, dhe e pyeti reperin se përse e ka bërë bllok në Instagram.

Reperi iu përgjigj se nuk e dinte që e kishte bllok.

Biseda mes tyre:

Rike Roçi: Muzikën e Kreshës vërtet e adhuroj, më pëlqen, por mesa di unë më ka bërë bllok në Instagram dhe kam vite që e pyes veten pse.

MC Kresha: Për Zotin, nuk e di.

Ed Manushi: Mos e ngatërron me Capital T?

Rike Roçi: Jo, jo është MC Kresha dhe unë akoma nuk e di pse.

MC Kresha: Për Zotin nuk e di.

Rike Roçi: Kresha kontrollo telefonin.

MC Kresha: Më beso që nuk e kam këtu telefonin.

Ed Manushi: Se mos e ke ngacmuar çunin?

Rike Roçi: Joo. Kresha kur të dalësh nga emisioni kontrollo telefonin dhe ma hiq bllokun.

MC Kresha: Ok, të premtoj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat