U lidh me Heidin në BB Italia, Massimiliano shfaqet sonte në këtë emision shqiptar

Mediale Vip

U lidh me Heidin në BB Italia, Massimiliano shfaqet sonte në këtë emision shqiptar

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 18:53
Massimiliano Varrese dhe Heidi

Massimiliano Varrese do vijë më në fund në Shqipëri. Ai do shfaqet sonte në emisionin “Top Arena” në Top Channel.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ai, duke thënë se sonte do të bëhet nami.

“Mirëdita, unë Jam Maks, sot do të bëhet nami, ju pres në Top Channel, respekte”, tha ai përmes në video ku shfaqet duke folur në gjuhën shqipe.

Kujtojmë se Massimiliano krijoi një lidhje dashurie me Heidi Bacin, ish-banoren e Big Brother VIP, në Big Brother Itali.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat