Në një lidhje dashurie me Dea Vierin? Drini Zeqo “thyen” heshtjen, ish-banorja e BBV e surprizon në emision

Mediale Vip

Në një lidhje dashurie me Dea Vierin? Drini Zeqo “thyen” heshtjen, ish-banorja e BBV e surprizon në emision

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 06:52
Drini dhe Dea

Drini Zeqo u pyet në “Këndin e së Vërtetës” në “Top Arena” për aludimet në lidhje me një lidhje të mundshme me ish-banoren e BBV.

Bëhet fjalë për Dea Vierin, e cila e surprizoi në studio me rastin e ditëlindjes së moderatorit.

Për sa i përket pyetjes, Drini la të kuptohej se nuk ka diçka të tillë mes tyre.

“I uroj Deas një fat të lumtur në jetë”, tha ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat