Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri

Mediale Vip

Butrint Imeri ‘tërhiqet zvarrë’ me veturë për klipin e tij të ri

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 07:12
Butrinti

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri ka ndarë pamje nga xhirimet e klipit të tij të ri.

Në një skenë të klipit që ai ka ndarë së fundmi në InstaStory, këngëtari mitrovicas shihet duke u tërhequr zvarrë nga një veturë në lëvizje, duke përdorur një litar për të shtuar dramën dhe tensionin në skenën në fjalë.

Klipi i ri pritet të publikohet së shpejti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat