Ish-i i Taylor Swift tregon për ndarjen nga këngëtarja

Mediale Vip

Ish-i i Taylor Swift tregon për ndarjen nga këngëtarja

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 16:54
Joe Alwyn dhe Taylor Swift

Joe Alwyn ka folur për vështirësitë e ndarjes së tij të pazakontë me Taylor Swift.

Unë do të doja të shpresoja që të gjithë mund të ndjejnë empati dhe të kuptojnë vështirësitë që vijnë me përfundimin e një marrëdhënieje të gjatë, të dashur dhe plotësisht të përkushtuar prej më shumë se gjashtë vjet e gjysmë,” tha ai për The Times në një intervistë të botuar të shtunën (15/06)), duke bërë komentet e para zyrtare pas ndarjes së tyre.

“Kjo është një gjë e vështirë për t’u menaxhuar. Ajo që është e pazakontë dhe jonormale për këtë situatë është se, një javë më vonë, befas është në sy të publikut dhe bota e jashtme është në gjendje të thotë fjalën e saj”, shtoi ai.

Duke shpjeguar më tej se si të qenit në qendër të vëmendjes e bëri ndarjen e tij kaq të veçantë, aktori 33-vjeçar vazhdoi: “Pra, ju keni diçka shumë reale që hidhet papritur në një hapësirë ​​shumë joreale: tabloidet, mediat sociale, shtypi, ku më pas shpërndahet, u bë objekt spekulimesh, dhe shpëton nga të gjitha format”.

Ai më pas theksoi: “Dhe e vërteta është, në atë pikën e fundit, gjithmonë do të ketë një hendek midis asaj që dihet dhe asaj që thuhet. Jam pajtuar me të”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat