”Çartet” Melinda Ademi këtë verë, paralajmëron ”bombën”

Mediale Vip

”Çartet” Melinda Ademi këtë verë, paralajmëron ”bombën”

Më: 17 qershor 2024 Në ora: 21:09
Melinda Ademi

Nuk kaloi ende një javë nga lansimi i bashkëpunimit me Luizin dhe Melinda Ademi ka gati këngën e re.

Këngëtarja paralajmëroi se kënga e re do të lansohet së shpejti.

Ajo ndau disa fotografi në Instagram, nga të cilat edhe paralajmëroi projektin e ri muzikor.

”dokna cute edhe mean … new song coming soon ”, shkruajti kengetarja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat